ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA KANDYDATUR DO NAGRODY GOSPODARCZEJ WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO 2022!

Ruszył nabór do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2022! Marszałek Województwa – Pan Witold Kozłowski – zaprasza przedsiębiorców, instytucje, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur.

O NAGRODZIE GOSPODARCZEJ
Cyklicznie, już od 2009 r. Marszałek Województwa Małopolskiego, w corocznym konkursie, nagradza najlepszych przedsiębiorców z Województwa Małopolskiego. Uhonorowane zostają najlepsze firmy, które wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie. Nagroda Gospodarcza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń naszego regionu. Ponadto wręczenie wyróżnień jest doskonałą okazją do gospodarczego podsumowania roku.
NAGRODA SPECJALNA
Zgodnie z Regulaminem Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego, Rada Gospodarcza może przyznać nagrodę o charakterze specjalnym, za szczególne osiągnięcia gospodarcze związane z województwem małopolskim. Nagrodę taką może otrzymać osobistość stanowiąca gospodarczą wizytówkę Małopolski zasłużoną na rzecz rozwoju naszego regionu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie.
Źródło: UMWM