Zaplanuj weekend z Funduszami w Tarnowie 12-13 maja

Zaplanuj weekend z Funduszami w Tarnowie 12-13 maja

W Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich, przez dwa dni nasi najlepsi specjaliści bezpłatnie doradzą, jak skorzystać z dotacji.

Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich

Chcesz rozwijać swój biznes? Tworzyć lepsze produkty i usługi? Inwestować w odnawialne źródła energii? Zapytaj o Fundusze i zdobądź wiedzę z pierwszej ręki.

Tarnów jest doskonałym miejscem aby rozmawiać o Funduszach. Od kilku lat miasto z sukcesem je pozyskuje na rozwój społeczny, infrastrukturalny, działania proekologiczne i turystykę.

Dzięki Funduszom, historyczne obszary Starego Miasta, zostały zrewitalizowane i odzyskały dawny blask. Odnowa starówki objęła m.in. remont Placu Rybnego i Bimy, renowację murów miejskich, podświetlenie i upiększenie skwerów miejskich. Wykonano także ścieżkę edukacyjno-historyczną, remont Grobu Nieznanego Żołnierza.  

W tej pięknej scenerii, na zabytkowym, tarnowskim Rynku, przez dwa dni zagości nasze Miasteczko Funduszowe i Mobilny Punkt Informacji o FE.

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są także dla Ciebie!

Miasteczko Funduszowe pełne atrakcji

W sobotę zapraszamy do Miasteczka Funduszowego, w którym Beneficjenci zaprezentują nietuzinkowe usługi i innowacyjne produkty, które udało się urzeczywistnić dzięki Funduszom Europejskim. Spotkaj się z nimi i zainspiruj się ich sukcesem! 

Pokaz dronów, dinozaur rzeczywistych rozmiarów, konkursy i quizy z nagrodami, to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy.

W sobotę o godz. 19.00, zapraszamy do kina plenerowego, na relaksujący seans na leżaku.

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre!

Gdzie i kiedy? 12-13 maja, Rynek w Tarnowie.

Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/zaplanuj-weekend-z-funduszami-w-tarnowie-12-13-maja