TWOJA FIRMA POMAGA LUB POMOGŁA UKRAINIE W SPOSÓB FINANSOWY LUB RZECZOWY? ANKIETA WŚRÓD PRZEDSIĘBIORSTW DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE RP

UN Global Compact Network Poland zaprasza polskie firmy do wypełnienia do dnia 21 sierpnia br. ankiety, po to aby stworzyć wielki raport pomocy, który zaprezentowany zostanie podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.

Polski i światowy biznes stał się fundamentalnym elementem systemu pomocy humanitarnej w czasie wojny w Ukrainie. To dzięki Waszym firmom UN Global Compact Network Poland i organizacje pozarządowe mogły nieść pomoc wszystkim potrzebującym.

Chcąc pokazać tak silną i wzorową postawę światowego biznesu, UN Global Compact Network Poland tworzy raport „United Business for Ukraine”, który zaprezentowany zostanie podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku we wrześniu tego roku. Nie może w nim zabraknąć Twojej firmy. UN Global Compact Network Poland chce pokazać każdą, nawet najmniejszą udzieloną pomoc, bo nie o wielkość, a o ilość i skalę dobrych przykładów chodzi najbardziej.

Ankieta, którą należy wypełnić do 21 sierpnia br. jest dostępna TUTAJ.

UN Global Compact, to największa na świecie inicjatywa skupiająca zrównoważony biznes. Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy.

UNGC zrzesza obecnie ponad 10 000 członków z całego świata. Poprzez współpracę z rządami, międzynarodowymi organizacjami, firmami i instytucjami prowadzi szereg ambitnych działań, stając się katalizatorem globalnych zmian.

Global Compact Network Poland stanowi sekretariat polskich członków UNGC oraz akcelerator programów i działań lokalnych.

Źródło