TARNOWSKI KLASTER PRZEMYSŁOWY POSZERZA OFERTĘ

Tarnowski Klaster Przemysłowy SA przygotował dwie sale do elastycznego wynajmu. Pomieszczenia te mieszczą się w, będącym siedzibą spółki, biurowcu przy ul. Kochanowskiego.

Sale mogą być wykorzystywane zarówno przez firmy działające w ramach TKP, jak również przez przedsiębiorców zewnętrznych. Są wygodne i przestronne, każda z nich ma ponad 50 metrów kwadratowych powierzchni, klimatyzację i dostęp do Internetu. – Zgodnie z obecnymi trendami, oferujemy pomieszczenia na wynajem elastyczny. To sale uniwersalne, równie dobrze nadające się do zorganizowania konferencji czy szkolenia, jak i do przeprowadzenia kursu tańca lub zajęć fitness. Można je wynająć na dłuższy czas, na dzień albo tylko na kilka godzin – wyjaśnia prezes TKP, Robert Wardzała.

Nie jest to jedyna nowa propozycja Tarnowskiego Klastera Przemysłowego, który systematycznie poszerza swoją ofertę. Kolejne udogodnienia zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób dopiero myślących o własnym biznesie, to bezpłatne porady z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Można je uzyskać w Tarnowskim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Wałowej 10. TKP prowadzi tu również punkt informacyjny. – Chcemy jak najbardziej ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej, więc reagujemy na sugestie zgłaszane przez przedsiębiorców – mówi Robert Wardzała.

źródło: www.tarnow.pl