TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – ŚWIADOMIE DO CELU!, 25-26 PAŹDZIERNIKA BR.

Wydarzenie skierowane jest do zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, które oferują wolne miejsca pracy na terenie Krakowa i okolic. Rejestracja oraz udział w targach są bezpłatne.

Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie w Krakowie? Myślisz nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe dla siebie lub pracowników?
 
Przyjdź na targi pracy i przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia możesz bezpośrednio porozmawiać z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultować swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Mamy dla Ciebie także bezpłatne warsztaty związane z zarządzaniem zespołem oraz marketingiem opartym na długotrwałym budowaniu relacji z odbiorcami.

Tragi Pracy i Przedsiębiorczośc,i to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu  budowania swojej ścieżki zawodowej. Czeka na Ciebie mnóstwo warsztatów tematycznych, konsultacji biznesowych oraz trzy strefy tematyczne (przedsiębiorczości, wystawiennicza i warsztatowa).

Sprawdź, jakie warsztaty przygotowane zostały dla Ciebie. Na część z nich wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 
Podczas nadchodzącej edycji Targów odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Krakowski Pracodawca Roku”, gdzie docenieni zostaną pracodawcy zaangażowani w rozwój pracowników, a także przedsiębiorstwa wrażliwe społecznie – zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami oraz tworzące wielokulturowe organizacje.
 
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa rozwija idee targów, aby dostosować wydarzenie do potrzeb lokalnych pracodawców.
 
Kieruj swoją przyszłość „świadomie do celu” realizując przy tym swoje pasje na rynku pracy. Zrób pierwszy krok i przyjdź w dniach 25-26 października w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków. Organizatorzy liczą na Twoją obecność podczas bezpłatnych Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie.
 
Dla wystawców
 
Szukasz pracowników do swojej firmy?
Pokaż się z jak najlepszej strony i zgłoś stanowisko do strefy wystawienniczej.
 
Targi Pracy i Przedsiębiorczości to niewątpliwie jedna z najlepszych szans na poznanie pracownika spełniającego oczekiwania Twojej firmy, bowiem podczas każdej edycji naszego wydarzenia gromadzimy w jednym miejscu ponad 3 tysiące kandydatów do pracy. Dzięki temu masz możliwość bezpośrednio porozmawiać z kandydatami, przyspieszając tym samym proces rekrutacyjny.
 
Mamy dla Ciebie także przygotowaną specjalną strefę przedsiębiorczości, w której możesz nawiązać kontakt oraz wymienić doświadczenie z przedstawicielami innych firm i instytucji. Dodatkowo w strefie przedsiębiorczości dyżurują specjaliści
z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego oraz Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, którzy podzielą się z Tobą swoją merytoryczną wiedzą
i doświadczeniem.
 
Do udziału w wydarzeniu zachęcamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, które oferują wolne miejsca pracy na terenie Krakowa i okolic. Rejestracja oraz udział w targach są bezpłatne.

Link do formularza rejestracyjnego

Źródło: https://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/targi-misje-konferencje/3115-targi-pracy-i-przedsiebiorczosci-swiadomie-do-celu-25-26-pazdziernika-br