Spotkanie w Tarnowie „Rozwój firmy z Funduszami Europejskimi – oferta funduszy pożyczkowych dla przedsiębiorców”

Spotkanie w Tarnowie „Rozwój firmy z Funduszami Europejskimi – oferta funduszy pożyczkowych dla przedsiębiorców”

Uczestnicy spotkania

Spotkanie informacyjne dedykowane jest przedsiębiorcom z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem wsparcia pożyczkowego z Funduszy Europejskich na rozwój firmy.

Uwagi

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 4 marca 2019 r. do godz. 16.00.

O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu pod numer 12 616 03 61 lub 12 616 03 62 lub na adres fem_tarnow@umwm.pl

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością:

Osoby z niepełnosprawnością, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie specjalnych potrzeb. Można to zrobić dzwoniąc pod nr 12 616 03 61 lub 12 616 03 62 lub pisząc maila na: fem_tarnow@umwm.pl

Dzięki temu, będziemy mogli odpowiednio przygotować miejsce spotkania i zapewnić Państwu stosowny komfort podczas udziału w spotkaniu.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.