Spędź sobotę z funduszami europejskimi w Dąbrowie Tarnowskiej

Spędź sobotę z funduszami europejskimi w Dąbrowie Tarnowskiej

To już ostatni przystanek na mapie tegorocznych ,,Weekendów z Funduszami”! W najbliższą sobotę zapraszamy na dąbrowski rynek, gdzie specjaliści od funduszy europejskich podpowiedzą, jak zdobyć dotację na rozwój własnej firmy, realizację projektu czy podniesienie swoich kompetencji zawodowych. Start finałowego spotkania już w sobotę, 27 października o godzinie 9.00.

Dąbrowa Tarnowska będzie piętnastym miastem, do którego zawitają eksperci od funduszy. Wcześniej – od wiosny do jesieni – odwiedzili aż 14 małopolskich miejscowości: Skałę, Tarnów, Nowy Sącz, Ciężkowice, Proszowice, Niepołomice, Tuchów, Skawinę, Miechów, Oświęcim, Krzeszowice, Stary Sącz, Nowy Targ i Muszynę! Specjaliści promowali, edukowali i zachęcali do skorzystania z unijnych pieniędzy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. To właśnie dzięki tym dotacjom wielu swój pomysł przekuło w sukces. Teraz mają na to szansę również mieszkańcy Dąbrowy Tarnowskiej.

Do tej pory eksperci z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich udzielili ponad 500 bezpłatnych porad i konsultacji na temat możliwości pozyskania środków unijnych na realizację różnorodnych projektów. Mieszkańcy najczęściej pytali o podejmowanie działalności gospodarczej, aktywizację zawodową czy wsparcie związane z rozwojem firmy. Zainteresowani byli również dofinansowaniem do OZE dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw, wsparciem w zakresie termomodernizacji przedsiębiorstw oraz w zakresie wymiany urządzeń grzewczych.

Przyjdź w sobotę na dąbrowski rynek (godz. 9.00-17.00) i dowiedź się jak pozyskać fundusze unijne, by rozwinąć skrzydła w biznesie. Dowiedź się także, jak poprawnie wypełnić wniosek o dofinansowanie. Przypominamy, że spotkanie jest bezpłatne.

Źródło: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/spedz-sobote-z-funduszami-europejskimi-w-dabrowie-tarnowskiej