Przeżyj Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami! Odbierz jedną z ponad 500 wejściówek!

Przeżyj Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami! Odbierz jedną z ponad 500 wejściówek!

Zapraszamy na emocjonującą podróż po małopolskich atrakcjach! Rusza wakacyjna akcja „Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami”.

Udowodnimy, że dzięki Funduszom Europejskim Małopolska nie tylko pięknieje, ale dostarcza całej gamy pozytywnych odczuć!

Emocje dla aktywnych

W Małopolsce latem nie można się nudzić, a my zapewniamy jeszcze dodatkową pulę wrażeń. Specjalnie dla was pozyskaliśmy ponad 500 bezpłatnych wejściówek do najciekawszych obiektów na terenie całego regionu.

Małopolska to cała gama pozytywnych przeżyć. Wystarczy tylko dobrze zaplanować wolny czas, obrać odpowiedni kierunek i przeżyć… radość, zachwyt, zadumę, relaks, ciekawość, chillout albo refleksję. 

W ramach akcji „Lato z FUNduszami – Fundusze z emocjami” odwiedzicie kina, teatry, parki rozrywki, muzea, uzdrowiska, obiekty sportowe i inne specjalne miejsca, w których nie sposób się nudzić!

Mamy ofertę dla każdego – lista naszych Partnerów jest długa:

Lato z atrakcjami!

Jak to działa? W te wakacje zacznij dzień od wizyty na profilu FB: „Małopolska. Fundusze EuropejskieLink prowadzi do serwisu zewnętrznego.   

Co tydzień, od 19 lipca odkrywamy tam kolejną emocję, którą przeżyjecie w unikalnych miejscach naszych Partnerów. Wszystko, co wtedy należy zrobić, to polubić nasz profil i udostępnić posta. Nie przegap okazji, bo wejściówki czekają tylko na najszybszych!

„FUN” jak fundusze

Miejsca, do których będziemy Was zapraszać, to obiekty beneficjentów Funduszy Europejskich, czyli instytucji, które korzystały z dofinansowania środków unijnych na realizację różnych projektów. Będziecie mogli się przekonać, że Małopolska inwestując Fundusze Europejskie stała się piękna i nowoczesna.

Wśród obiektów w naszym regionie wybraliśmy te, które aktywnie korzystały z dotacji unijnych w ostatnich latach. Owocem tych działań są dziesiątki projektów, wspierających potencjał artystyczny, turystyczny i zasoby małopolskiej kultury. To nie tylko projekty infrastrukturalne, polegające na modernizacji budynków, ale także działania wspomagające rozwój talentów, dające możliwość prezentacji i obcowania z różnymi formami twórczości oraz kultury niematerialnej.

Włącz profil „Małopolska. Fundusze Europejskie”Link prowadzi do serwisu zewnętrznego i doświadczaj pozytywnych emocji!

Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/przezyj-lato-z-funduszami-fundusze-z-emocjami-odbierz-jedna-z-ponad-500-wejsciowek