Przedsiębiorco! Zyskaj do 80% dofinansowania na szkolenia dla pracowników Twojej firmy

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. „Oferta Rozwoju Kwalifikacji i Kompetencji MŚP dla subregionu tarnowskiego”, współfinansowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z subregionu tarnowskiego (powiaty: m. Tarnów , tarnowski, dąbrowski, brzeski), które chcą uzyskać do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe dla pracowników.

Dotychczas w ramach projektu wsparcie w łącznej wysokości ponad 1 950 000,00 zł otrzymało już ponad 90 przedsiębiorców, a do listopada 2022 r. planowana jest dystrybucja kolejnych ponad 3 500 000,00 zł.

Pragniemy podkreślić, iż korzystanie z systemu bonowego jest uproszczone, a korzystanie ze wsparcia nie wymaga angażowania firm zewnętrznych. Zarówno na etapie starania się o pomoc jak i rozliczenia usług oferujemy nieodpłatną pomoc doradczą z zakresu obsługi systemu dofinansowania projektu.

Kolejny nabór wniosków planowany jest już na początku maja br. Wszelkie informacje dotyczące naborów oraz samego projektu znajdą Państwo na stronie internetowej projektu www.morkk.pl.

Źródło fotografii: http://www.morkk.pl.