Przedsiębiorco! Zyskaj do 80% dofinansowania na szkolenia dla pracowników Twojej firmy

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. „Oferta Rozwoju Kwalifikacji i Kompetencji MŚP dla subregionu tarnowskiego”, współfinansowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z subregionu tarnowskiego (powiaty: m. Tarnów , tarnowski, dąbrowski, brzeski), które chcą uzyskać do 80% dofinansowania na usługi rozwojowe dla pracowników.

Dotychczas w ramach projektu wsparcie w łącznej wysokości ponad 1 950 000,00 zł otrzymało już ponad 90 przedsiębiorców, a do listopada 2022 r. planowana jest dystrybucja kolejnych ponad 3 500 000,00 zł.

Pragniemy podkreślić, iż korzystanie z systemu bonowego jest uproszczone, a korzystanie ze wsparcia nie wymaga angażowania firm zewnętrznych. Zarówno na etapie starania się o pomoc jak i rozliczenia usług oferujemy nieodpłatną pomoc doradczą z zakresu obsługi systemu dofinansowania projektu.

Kolejny nabór wniosków planowany jest już na początku maja br. Wszelkie informacje dotyczące naborów oraz samego projektu znajdą Państwo na stronie internetowej projektu www.morkk.pl.