Poszerz swoją wiedzę z księgowości i prawa podatkowego!

Poszerz swoją wiedzę z księgowości i prawa podatkowego!

Nieznajomość księgowości lub prawa podatkowego może wiele kosztować przedsiębiorcę. Dlatego warto podnieść własne kompetencje już dziś wspólnie z PIT.pl, nie wychodząc nawet z biura. 

Pierwszy pakiet szkoleń obejmuje zmiany w podatkach dochodowych i VAT, kwestie ewidencjonowania transakcji w firmie, wystawiania faktur czy też korzystania z kasy fiskalnej. W trakcie tego szkolenia będzie można również poznać nowe zagadnienia związane z działalnością nierejestrowaną oraz zmiany w zakresie cen transferowych u podmiotów powiązanych. Przydatne mogą się okazać również informacje dot. zmiany w zakresie korzystania z samochodów służbowych i ich rozliczania w podatkach dochodowych czy też w podatku VAT. Jednak to nie koniec szkoleń! Już wkrótce pojawią się także nowe pakiety szkoleń dotyczące m.in. sprzedaży.

Każdy z użytkowników może w dowolnej chwili, przez nieograniczony czas korzystać ze szkoleń. Każde z nich pozostają w indywidualnym panelu, dzięki czemu wszystkie zagadnienia mogą zostać w pełni omówione i przyswojone.

Już teraz każdy z przedsiębiorców może skorzystać z bezpłatnego dostępu do kilku szkoleń. Wystarczy wejść na stronę www.akademia.pb.pl i wpisać specjalny kod TEST_PB. Dostęp do całego pakietu szkoleń kosztuje tylko 99 zł netto.

Źródło:https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/poszerz-swoja-wiedze-ksiegowosci-prawa-podatkowego-86646