Otwórz się na sukces i rozwiń skrzydła w biznesie

Otwórz się na sukces i rozwiń skrzydła w biznesie

Już za tydzień w Krakowie i całej Małopolsce startuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Wśród licznych inspirujących wykładów, warsztatów i prelekcji nie zabraknie niezwykle ciekawego spotkania networkingowego, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Otwórz się na sukces”. Wydarzenie zaplanowano na 14 listopada br.

Spotkanie jest dedykowane aktywnym, pełnym pasji przedsiębiorczym osobom, które chcą poznać tajniki prowadzenia biznesu, jak również podzielić się własnymi doświadczeniami na tym polu. Przedsięwzięcie jest również doskonałą okazją do poznania interesujących historii przedsiębiorców, których firmy z sukcesem działają na zagranicznych rynkach.

Zainteresowani, którzy zdecydują się na udział w wydarzeniu organizowanym przez Województwo Małopolskie, zyskają wiedzę na temat zmian w zakresie rozwoju technologii, podążaniu za aktualnymi trendami i współczesnymi oczekiwaniami klientów. Dowiedzą się też o skutecznych metodach sprzedaży i promocji. Nie zabraknie również dyskusji o trendach w obszarze marketingu oraz o prognozach na przyszłość związanych z komunikowaniem się z klientami. Spotkanie odbędzie się w środę, 14 listopada na krakowskiej barce na Wiśle (ul. Podgórska 16).

Tego dnia swoimi doświadczeniami podzielą się Zdzisław Dąbczyński i Rahim Blak. Zdzisław Dąbczyński jest przedsiębiorcą i założycielem firmy WIMED, funkcjonującej na rynku od 30 lat. Przedsiębiorstwo, którym kieruje jest liderem w produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce i Europie. Warto dodać, że aktualnie zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników i produkuje 180 tys. znaków drogowych rocznie. Po wielu latach biznesowych doświadczeń prężnie działa jako inspirator, który chętnie dzieli się swoją wiedzą z wieloma środowiskami (www.dabczynski.pl)

Rahim Blak z kolei jest przedsiębiorcą, networkerem, szkoleniowcem i dyrektorem generalnym agencji social media Click Community, a także współzałożycielem pierwszego eCRM dla e-commerce „Edrone”.

Program spotkania, które poprowadzi 14 listopada Aleksandra Glinka:
17:30 – 18:00 Rejestracja i networking przy kawie
18:00 – 18:10 Otwarcie spotkania 
18:10 – 19:10 „O znakach inspirujących dla przedsiębiorczości i życia” – Zdzisław Dąbczyński
19:10 – 19:50 „Strategia przetrwania w biznesie” – Rahim Blak
19:50 – 20:10 Mikrofon dla każdego („open mic”) 
20:10 – 21:30 Poczęstunek, networking

Liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Dlatego już dziś zachęcamy do rejestracji. Formularz rejestracyjny na spotkanie networkingowe „Otwórz się na sukces” jest dostępny tutaj.

 

Źródło:https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/otworz-sie-na-sukces-i-rozwin-skrzydla-w-biznesie