Konferencja dla młodych przedsiębiorców – M@il My Day 2017 – 22/23 Marca – W-wa

Konferencja dla młodych przedsiębiorców – Mail My Day 2017
22-23 marca

 

E-mail marketing to dziś jedno z podstawowych narzędzi kontaktu z potencjalnymi i obecnymi klientami. Zapraszamy na konferencję M@il My Day, podczas której przedsiębiorcy będą mogli m.in. zapoznać się z najlepszymi technikami i sposobami pozyskiwania i utrzymywania klientów poprzez kampanie mailingowe.

Nawet najlepsze produkty i usługi nie znajdą nabywców, jeśli klienci o nich nie usłyszą. Właśnie dlatego każdy przedsiębiorca, a szczególnie ten na początku swojej działalności, powinien stworzyć strategię marketingową swojej firmy i korzystać z różnych narzędzi, które pomogą mu wypromować ofertę.

Jednym z takich narzędzi – relatywnie tanim i skutecznym – jest właśnie e-mail marketing. Z jednej strony można dzięki niemu dotrzeć do potencjalnych klientów, prezentując im swoją ofertę. Z drugiej może służyć utrzymaniu odbiorców produktów czy usług i budowaniu ich lojalności, np. poprzez wysyłanie specjalnych ofert promocyjnych i rabatów. Budowanie efektywnych kampanii mailingowych jest jednak sztuką, wymagająca poznania narzędzi i zdobycia umiejętności pozwalających wykonywać ją w najlepszy sposób.

Konferencja M@il My Day odbędzie się w tym roku już po raz piąty. Jej program to dwa dni warsztatów, wykładów i case studies z rynku polskiego, ale także z zagranicy. Głównym tematem jest oczywiście wykorzystanie email marketingu jako narzędzia promocji działalności, ale nie zabraknie też informacji o innych kanałach marketingowych i ich współdziałania z kampaniami mailingowymi. 

M@il My Day odbywa się w tym roku w Warszawie, w dniach 22-23 marca. Warto zapisać się już teraz, gdyż do końca lutego obowiązują niższe ceny przy rejestracji uczestników. Dodatkowo czytelnikom Mala-Firma.pl udostępniony jest specjalny kod rabatowy, ale działa on tylko do końca miesiąca. Daje on dodatkową zniżkę w wysokości 10%. Wystarczy podczas rejestracji wpisać: MF10

Dowiedz się więcej. Wejdź na strony konferencji M@il My Day.

Ponadto udział przedsiębiorcy w konferencji szkoleniowej jest oczywiście kosztem działalności, który zmniejszy Twój podatek dochodowy. Od organizatora otrzymasz fakturę VAT.

 

Uwaga! Do końca lutego obowiązują niższe ceny, a dla czytelników Mala-Firma.pl dodatkowy rabat 10%.

 

Źródło: https://www.mala-firma.pl/aktualnosci-informacje-biznes/111-news/534-konferencja-dla-m%C5%82odych-przedsi%C4%99biorc%C3%B3w-%E2%80%93-mail-my-day-2017