Konkurs: Od pomysłu po dotację!

Konkurs: Od pomysłu po dotację!

Masz pomysł, co można zrobić dzięki unijnej dotacji o wysokości 20 tys. złotych? Nakręć krótki filmik o tym, co zrobiłbyś dzięki pozyskanym funduszom. Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę finansową – 20 tys. zł od portalu Interia.pl.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy z nich potrwa do 28 września. Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: „Twój pomysł na sukces. Na co przeznaczyłabyś dotację unijną w wysokości 20 000 zł?” w formie maksymalnie dwuminutowego wideo. Pomysłodawcy konkursu zastrzegają, że przy prezentacji pomysłu uczestnicy powinni pamiętać, że obowiązuje zasada „pieniądz rodzi pieniądz”, dlatego projekt powinien mieć potencjał biznesowy.

Następnie komisja konkursowa wybierze 15 najlepszych filmów, które zaprezentowane zostaną w serwisie Interia.pl. Komisja będzie oceniać m.in. oryginalność pomysłu, kreatywność, komunikatywność oraz pozytywny wpływ na otoczenie. Kolejnym krokiem jest wybór trzech najciekawszych filmów. Ich autorzy otrzymają 20 tys. złotych w gotówce (1. miejsce), laptopa Dell XPS (2. miejsce), kurs szkoleniowy w Akademii Semahead (3. miejsce).

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne TUTAJ.

Źródło: http://www.tarnow.pl/Biznes/Aktualnosci-biznesowe/20-tys.-zlotych-za-najlepszy-pomysl