Jak wprowadzać sprawnie i z powodzeniem nowe technologie na rynek?

Jak wprowadzać sprawnie i z powodzeniem nowe technologie na rynek?

Wprowadzanie nowej usługi czy technologii na rynek, to nieodzowna forma rozwoju firmy. Jednak nie w każdym przypadku jest to zadanie łatwe. Zgodnie z wynikami badań rynkowych większość innowacyjnych pomysłów nie odnosi sukcesu. Jak więc przygotować się do wprowadzenia nowej technologii aby osiągnąć zamierzony cel? Jakich błędów należy unikać?

Ekspertem będzie Sebastian Sulma, przedstawiciel firmy Sulma & Sulma, który zdobywał swoje 12 letnie doświadczenie realizując projekty z ponad 20 branż i na 4 kontynentach (od FMCG – poprzez przemysł – do life science), dzięki czemu dobrze rozumie mechanizmy rynków globalnych i lokalnych. Rozwijał sprzedaż w Europie, USA i Afryce Wschodniej. Jak mówi: „… interesuje mnie generowanie wzrostu sprzedaży na poziomie ponad 200%, bo na inny szkoda czasu”. W biznesie jest zwolennikiem idei Open Innovation, promotorem sprzedaży konsultatywnej i inicjatorem akcji #DawajCośOdSiebie swojej społeczności.

Planujesz wprowadzić swoją technologię na rynek? Nie do końca wiesz od czego powinieneś zacząć? Zmagasz się z wewnętrznymi problemami w zespole, które wpływają na współpracę i planowanie nowych przedsięwzięć? A może Twoja firma nie osiąga zakładanej wielkości sprzedaży? Jeśli TAK – nie wahaj się i przyjdź koniecznie.

W programie spotkania nie zabraknie również: dyskusji panelowych z zaproszonym Gościem, okazji do PITCHOWANIA (zgłoś się! i przedstaw innym swoją działalność) oraz czasu na networking i spotkania face to face. Prowadzącym spotkanie będzie Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Wydarzenie to jest kolejnym z serii spotkań Life Science StartUp Scena, mających na celu umożliwianie, ułatwianie i przygotowanie do podejmowania i rozwijania nowych przedsięwzięć biznesowych. To kolejna możliwość dotarcia do właściwych osób, budowania bazy kontaktów i nawiązywania skutecznych relacji w obszarze life science.

Dla kogo spotkanie?

  • dla startupowców (dowiesz się jak bezbłędnie wprowadzać nowe technologie oraz poznasz jakie mogą być z tym związane trudności)
  • dla freelancerów (dowiesz się jak wprowadzać innowacje w swojej firmie)
  • dla marketingowców (poznasz nowe sposoby promocji)
  • dla inwestorów (będziesz miał szansę spotkać startupy, w które warto zainwestować)

Program spotkania:

15:45 – przywitanie, networking
16:00-17:00 – prezentacje Ekspertów + panel dyskusyjny
17:00-17:30 – czas na pitchowanie (zgłoś się, korzystaj z okazji!)
17:30-18:00 – networking + indywidualne spotkania face to face

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotykamy się w środę, 21 listopada od 15:45 do 18.00 | Kolanko Nr 6 na krakowskim Kazimierzu (ul. Józefa 17). Zapraszamy!

Zapisy przyjmowane są za pomocą formularza.

Województwo Małopolskie jest Partnerem Smogathonu 2018 w ramach programu Małopolska – tu technologia staje się biznesem.

Źródło: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/jak-wprowadzac-sprawnie-i-z-powodzeniem-nowe-technologie-na-rynek