Jak otrzymać dotację na wymianę pieca? Weź udział w szkoleniu

Jak otrzymać dotację na wymianę pieca? Weź udział w szkoleniu

Masz dosyć smogu i chcesz w końcu odetchnąć świeżym powietrzem? Wiedz, że masz na to realny wpływ. Już w najbliższy czwartek, 22 marca, podczas kolejnego internetowego szkolenia dowiesz się, jak otrzymać dotację na wymianę przestarzałego pieca. Podczas spotkania otrzymasz także sporą dawkę wiedzy na temat działań, które sprawią, że Twój dom będzie bardziej energooszczędny i ekologiczny. Start szkolenia o godzinie 11.00.

Podczas godzinnego spotkania dowiesz się, jak możesz przyczynić się do poprawy jakości powietrza w swojej okolicy. Proekologiczne zachowania związane z wymianą pieca, dociepleniem domu, a co za tym idzie racjonalnym zużyciem energii to działania, na które możesz otrzymać unijne dofinansowanie. Skorzysta na tym nie tylko środowisko, ale przede wszystkim Ty i Twoi bliscy. W Twoim domu będzie ciepło i przytulnie, a opłaty za rachunki zdecydowanie się zmniejszą.

Podczas internetowego szkolenia specjaliści ds. funduszy europejskich odpowiedzą również na pytania zadawane na czacie – można je wysyłać wcześniej na maila pytania@umwm.pl.

Uwaga – w webinarium może wziąć udział ograniczona liczba osób. Pamiętaj o zarejestrowaniu się pod tym linkiem.

Kto nie będzie mógł uczestniczyć w webinarium „na żywo” nie musi się martwić, bowiem wkrótce po jego transmisji zostanie ono udostępnione na stronie www i na facebooku funduszy europejskich.

Kolejne webinarium zaplanowano na 5 kwietnia.

 

Źródło: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/jak-otrzymac-dotacje-na-wymiane-pieca-wez-udzial-w-szkoleniu