Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zarejestruj swoje wydarzenie

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zarejestruj swoje wydarzenie

Rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). To doskonała okazja do promocji swoich produktów i usług przez tych, którzy realizują inwestycje dofinansowane ze środków unijnych.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe w Polsce wydarzenie promocyjne poświęcone projektom finansowanym ze środków UE. W tym roku DOFE zostaną zorganizowane w dniach 8-10 maja i będzie to już ich siódma edycja. Chętni do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu mogą już zarejestrować się na specjalnie uruchomionej stronie internetowejLink prowadzi do serwisu zewnętrznego.

DOFE – w to mi graj!

Tegoroczna akcja odbędzie się w Małopolsce pod hasłem “DOFE – w to mi graj”. Zachęca ono do organizacji m.in. zawodów sportowych, gier terenowych lub quizów. Instytucje związane z kulturą będą mogły natomiast wykorzystać Dni Otwarte do organizacji koncertów czy spektakli. To jednak nie koniec możliwości związanych z DOFE. Forma i zakres działań promocyjnych zależą wyłącznie od uczestników wydarzenia. Zainteresowane firmy i instytucje mogą otworzyć i udostępnić do zwiedzania swoje placówki, ufundować zniżki lub darmowe wejściówki, zorganizować prezentacje, pokazy, warsztaty lub dowolne inne imprezy. Wszystko zależy od kreatywności beneficjenta i charakteru prowadzonej przez niego działalności. W naszym regionie w wydarzeniu będą mogły wziąć udział instytucje, które zrealizowały lub realizują projekty dzięki wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Promując inwestycje finansowane z funduszy unijnych, uczestnicy DOFE zyskają niepowtarzalną szansę na nagłośnienie swojej działalności oraz zaprezentowanie produktów i usług. To doskonała okazja, aby pochwalić się efektami pracy i dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów. Udział w DOFE to wielka korzyść zarówno dla instytucji publicznych, jak i prywatnych przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wziąć udział w DOFE?

Uczestnicy DOFE mogą liczyć na silne wsparcie promocyjne i duży rozgłos towarzyszący wydarzeniu. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uruchomiło oficjalną stronę internetowąLink prowadzi do serwisu zewnętrznego poświęconą DOFE, a także przygotuje dodatkowe działania marketingowe:

  • spoty radiowe
  • materiały filmowe emitowane w telewizji, Internecie i środkach komunikacji miejskiej
  • kampanię outdoorową (citylighty, billboardy, plakaty)

Jako uzupełnienie DOFE planowane jest także przygotowanie albumu, w którym pokazane zostaną najciekawsze projekty realizowane przez uczestników Dni Otwartych. Dodatkiem do publikacji mają być również atrakcyjne filmy promocyjne.

Pomoc marketingową uczestnikom DOFE zapewni także Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, który promował będzie wydarzenie przy pomocy dodatkowej tygodniowej kampanii promocyjnej.

Zgłoś swój udział w DOFE już teraz

Zgłoszenie się do Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowejLink prowadzi do serwisu zewnętrznego wydarzenia. Formularz rejestracji dostępny jest od 3 lutego.

Nie czekaj, zgłoś swój udział w DOFE już dziś. Biorąc udział w wydarzeniu zyskasz rozgłos i wsparcie promocyjne dla swojej instytucji.

Źródło: https://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/dni-otwarte-funduszy-europejskich-zarejestruj-swoje-wydarzenie