Darmowe usługi badawcze dla firm 18 października 2017 r. w w Strefie Przedsiębiorcy DESK w Tarnowie

Darmowe usługi badawcze dla firm

 

UM zaprasza do udziału w spotkaniu o charakterze konsultacyjno – doradczym, które Urząd Miasta Tarnowa wraz z Fundacją Inicjatyw Innowacyjnych organizuje w dniu 18 października 2017 r.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do firm, które realizują badania w sposób ciągły, ale również do tych, które rzadko korzystają z badań podstawowych. Każda firma z siedzibą w Polsce, niezależnie od wielkości, może aplikować o bezpłatne pomiary.

Jest to unikatowa okazja, aby przy pomocy zaawansowanych technik pomiarowych, światowej klasy aparatury analitycznej i ekspertów z wybranych dziedzin, zdobyć wiedzę o swoich materiałach, która w przyszłości może skutkować opracowaniem nowych lub udoskonaleniem istniejących produktów lub usług. Zakres badań obejmuje m.in. szeroko zaawansowane badania materiałów, z uwzględnieniem zagadnień związanych z mechaniką, zjawiskami fizycznymi i reakcjami chemicznymi, odpornością na warunki atmosferyczne, itp.

Dodatkowo konsultacje z ekspertami pomogą wdrożyć Państwa firmę w zagadnienia związane z naborem do projektu, w którym będą Państwo mieli niepowtarzalną okazje do bezpłatnego skorzystania z wybranej infrastruktury badawczej 8 państw UE zrzeszonych w Baltic Sea Industrial Research Centre Network, a także określenia potrzeb Państwa przedsiębiorstwa w kontekście zakresu pomiarów i badań.

 Spotkanie odbędzie się w Strefie Przedsiębiorcy DESK, przy ul. Wałowej 16, w godz. 1100-1300.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy zainteresowane firmy o dokonanie rejestracji, na adres e-mail: wrg@umt.tarnow.pl lub telefonicznie, pod nr tel. 14 6882-646, do dnia 13 października 2017 r.

 

Źródło: http://www.tarnow.pl/Biznes/Darmowe-uslugi-badawcze-dla-firm