Bezpłatne warsztaty poświęcone gospodarce cyfrowej

Bezpłatne warsztaty poświęcone gospodarce cyfrowej

Trzydniowe warsztaty poświęcone zagadnieniom z zakresu e-handlu, mediów społecznościowych, gospodarki elektronicznej zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia w strefie przedsiębiorcy DESK. Udział w zajęciach w ramach Letniej Szkoły Gospodarki Cyfrowej jest bezpłatny, jednak trzeba się spieszyć z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Pierwszego dnia warsztatów (31 lipca) zaplanowano trzy wykłady. Podczas nich, specjaliści wytłumaczą, dlaczego bez internetu rozwój firmy nie ma szans. Będzie można dowiedzieć się, jakie są trendy i perspektywy w e-handlu. Prowadzący opowiedzą też o serwerach, hostingu, domenach, danych w chmurze i bezpieczeństwie danych, czyli o niezbędniku przedsiębiorcy.

Kolejny dzień poświęcony będzie m.in. takim pojęciom, jak Google Adword, serwisy kuponowe czy Retargeting. Uczestnicy dowiedzą się również, jakie pułapki prawa autorskiego czyhają na e-sklepy.

Ostatni dzień warsztatów rozpocznie wykład dotyczący wykorzystania Facebooka do rozwoju lokalnego biznesu i e-commerce. Będzie można poznać podstawy Google Analytics, a także wysłuchać prelekcji o marketing automation i omnichanel.

Letnią Szkołę Gospodarki Cyfrowej organizuje Urząd Miasta Tarnowa z Izbą Gospodarki Elektronicznej. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, decyduje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną. Wystarczy wypełnić formularz na stronie.

Szczegółowy program dostępny poniżej: