BEZPŁATNE SPOTKANIE INFORMACYJNE ONLINE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, 17 LISTOPADA BR.

Urzad Miasta i Gminy Świątniki Górne oraz Stowarzyszenia Metropolia Krakowska zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne, skierowane do przedsiębiorców, które odbędzie się w dniu 17 listopada 2022 r. w formie online.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie prowadzone poprzez platformę ZOOM.

Podczas spotkania omówione zostaną aktualne możliwości pozyskania Środków Europejskich na rozwój firm. Dodatkowo przedstawione zostaną także założenia programów z nowej perspektywy finansowej 21-27, w tym Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 21-27, którego pierwsze konkursy planowane są do uruchomienia w I kwartale 2023 roku.

Wydarzenie to dobra okazja by przygotować firmę do aplikowania o środki zewnętrzne.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm: zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą jak i przedstawicieli mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

By wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, który znajduje się pod linkiem: https://kma4business.metropoliakrakowska.pl/aktualnosci/spotkanie-online-wsparcie-dla-firm-ze-srodkow-europejskich

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. Szczegółowe informacje na temat wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce można zobaczyć tutaj.

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Źródło: https://businessinmalopolska.pl/aktualnosci/pozostale/3156-bezplatne-spotkanie-informacyjne-online-dla-przedsiebiorcow-17-listopada-br: