Bezpłatne kursy online dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapowiada uruchomienie w roku 2021 nowych kursów dostępnych dla przedsiębiorców w ramach Akademii PARP. W tej chwili w ofercie znajduje się 32 kursów, z których właściciele biznesów mogą skorzystać drogą internetową.

Obecna oferta Akademii PARP składa się z 32 kursów online. Najpopularniejsze z nich to:

  • „Jak założyć własną firmę?” – 9 801 zapisów.
  • „Media społecznościowe w biznesie” – 8 247 zapisów.
  • „Umiejętności interpersonalne” – 6 607 zapisów.

Oferta Akademii PARP nie jest skierowana tylko do osób mających własną działalność gospodarczą. Jeśli myślisz o założeniu firmy, chcesz zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub pragniesz podnieść kompetencje swoich pracowników to skorzystaj z wiedzy, którą oferuje Akademia PARP i zapisz się na wybrane kursy e-learningowe już dziś – kliknij tutaj.

W 2021 roku zespół Akademii PARP planuje opublikowanie aż 16 nowych, bezpłatnych kursów e-learningowych. Już dziś zdradzamy 5 pierwszych tytułów e-kursów:

  1. Zamówienia publiczne 2021
  2. Kredytowe ABC dla MŚP
  3. Design Thinking w MŚP
  4. Ochrona własności przemysłowej w MŚP
  5. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tematyka pozostałych 11 kursów będzie dotyczyła zagadnień z obszaru: eksportu, finansów oraz rozwoju biznesu. Więcej informacji na temat przyszłych kursów uzyskasz w obszarze aktualności na stronie Akademii PARP.

W 2021 roku zaprezentowane zostaną także nowe rozwiązania i funkcjonalności na Portalu, które będą miały na celu poprawić jakość kursów oraz uatrakcyjnić odbiór treści merytorycznych przez użytkowników platformy. Użytkownicy mają możliwość zgłaszania swojej propozycji zmiany. Swój pomysł na temat kursu lub nowej funkcjonalności Portalu kursant może wysłać przez formularz kontaktowy, który po zalogowaniu się do Akademii PARP znajduje się w panelu konta użytkownika.

Dodatkową informacją jest to, że Akademia PARP przygotowuje aplikację mobilną CR MŚP, w ramach której jeszcze silniej zostaną zintegrowane usługi Portalu z ofertą PARP. Dzięki aplikacji, użytkownik będzie mógł sprawnie i szybko śledzić swoje postępy bez znaczenia, w którym miejscu się znajduje oraz być na bieżąco z nowymi informacjami. Aplikacja mobilna CR MŚP ma za zadanie ułatwić dostęp do bogatej oferty różnych systemów PARP, dostarczając użytkownikom spersonalizowane materiały na podstawie ich poprzednich zachowań.

 

Źródło: https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/bezplatne-kursy-online-dla-osob-prowadzacych-dzialalnosc-gospodarcza-103063