Bezpłatne kursy dla zakładających i prowadzących własną firmę

W najbliższych tygodniach Akademia PARP zostanie poszerzona o 7 nowych kursów online. Będą rozwijały wiele zagadnień związanych z prowadzeniem firmy. Znajdzie się w nich m.in. wiedza na temat marketingu oraz działalności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystkie dostępne w Akademii materiały edukacyjne są bezpłatne.

Akademia PARP to projekt działający w ramach Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który powstał z myślą o przedsiębiorcach oraz osobach, które planują założyć własną działalność gospodarczą. Kursy są zgodne z aktualnymi zaleceniami i trendami, są regularnie aktualizowane o nowości. Dotychczas największą popularnością cieszyły się szkolenia „Jak założyć własną firmę?”, „Media społecznościowe w biznesie” oraz „Umiejętności interpersonalne”. Każdy zakończony kurs jest nagradzany certyfikatem Akademii PRP. Wydano ich już ponad 66 tysięcy.

Co nowego?

Najbliższe tygodnie zaowocują aż 7 nowymi kursami w Akademii PARP. Będzie z czego wybierać: „Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”, „Marketing internetowy – kurs zaawansowany”, „Ubezpieczenia w działalności MŚP”, „Dochodzenie i zarządzanie należnościami”, „Marketing eksportowy”, „Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem”, „Ochrona własności przemysłowej w MŚP”.

– Stale poszerzamy naszą bazę kursów o nowe zagadnienia. Staramy się być na bieżąco z trendami, słuchamy również naszych odbiorców. W każdym tygodniu otrzymujemy ok. 100 propozycji tematów na kolejne szkolenia. Wszystkie nowe kursy są inspirowane potrzebami uczestników Akademii PARP – powiedział Michał Polański, dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości, koordynator „Akademii PARP”.

Akademia PARP może pochwalić się dużą popularnością. Konto na platformie założyło już ponad 80 tys. użytkowników. Ponad 3 tys. osób napisało recenzję o projekcie, nie ma w śród nich żadnej negatywnej opinii.

Więcej informacji znajduje się na stronie Akademii PARP.

Źródło fotografii: pixabay.com

 

Źródło: https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/bezplatne-kursy-dla-zakladajacych-prowadzacych-wlasna-firme-106466