„1500 zł dla Firm” plus 500 zł dodatkowo- ruszyły kolejne edycje popularnych promocji w Alior Banku

Zakładając w najbliższym czasie iKonto Biznes w Alior Banku można zyskać 1500 zł premii, bonus w postaci multivoucherów (150 zł) i 350 zł od Bankier.pl.

Promocja skierowana jest do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. To już kolejna edycja promocji popularnego konta dla przedsiębiorców. Ciekawą opcją jest karta debetowa Mastercard z plusem- wydawana również do rachunków walutowych. Daje dostęp do dodatkowych korzyści, pod postacią promocji, zniżek, ofert specjalnych. Objęta również promocją w tym roku- bez kosztów.

1500 zł od banku

Pula 1500 zł rozłożona jest na 12 miesięcy. Maksymalna kwota w każdym miesiącu to 125 zł. Promocja obejmuje iKonto Biznes w Alior Bank i Rachunek 4×4. Aby otrzymać 125 zł co miesiąc konieczne jest wykonanie kilku czynności:

  • 20 zł za przelew do ZUS i US na kwotę minimum 500 zł (nie dotyczy przelewów natychmiastowych i zleceń stałych),
  • 10 zał za przelew SEPA na kwotę minimum 100 euro,
  • 25 zł za transakcje kartą na kwotę przynajmniej 2000 zł,
  • 10 zł za kasę fiskalną, pod warunkiem, że na konto wpłynie 100 zł od Polskiego Centrum Kas Fiskalnych,
  • 25 zł za wymianę walut (5 tys. jednostek),
  • 15 zł za przelewy zagraniczne bądź w obcej walucie,
  • 5 do 20 zł za saldo na rachunku.

Aby premia została wypłacona konieczne jest użycie karty debetowej 4 razy w miesiącu.

350 zł od Bankier.pl

Premia zostanie wypłacona przez Bankier.pl po spełnieniu kilku warunków. Pierwszy z nich to rejestracja w promocji, a kolejny złożenie wniosku o otwarcie rachunku przez stronę: aliorbank12.zgarnijpremie.pl. Po otrzymaniu wniosku należy podpisać umowę w ciągu 30 dni, nie później niż 3 czerwca 2022 roku. Do 60 dni od założenia konta (nie później niż 2 sierpnia 2022 roku) na konto należy wpłacić 500 zł. Po spełnieniu tych warunków pozostaje tylko uzupełnienie niezbędnych danych, by otrzymać premię.

Multivouchery dla klientów posiadających Mastercard z plusem

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku bądź wyczerpania nagród. Aby otrzymać premię, umowę o kartę należy podpisać do wskazanego terminu. Łącznie klient otrzyma maksymalnie trzy nagrody z całej puli. Do wyboru są vouchery i karty podarunkowe, do kina, na zakupy na Allegro, do popularnych sieciówek, na zakupy biżuterii, do sklepów meblowych itd. Wybór jest bardzo duży. Przystępując do promocji, klienci są zwolnieni z opłat za kartę do 30 grudnia 2022 roku.
Wniosek o konto złóż online przez podaną wcześniej stronę, bo tylko tak można otrzymać premię od Bankier.pl. Alior ma jedną z lepszych na rynku ofert kont firmowych. Podstawowe usługi są za 0 zł, podobnie dostęp do aplikacji księgowej. Jeśli stoisz przed decyzją o wyborze rachunku firmowego, opłaca się wziąć iKonto Biznes pod uwagę.

 

Źródło:www.mala-firma.pl