11. Forum Inwestycyjne w Tarnowie

11. Forum Inwestycyjne w Tarnowie

 

Technologie finansowe (finTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach – to wiodące tematy podczas Forum Inwestycyjnego w Tarnowie.

Dyskusja na temat wyzwań dynamicznie zmieniającej się gospodarki oraz nowych tendencji prorozwojowych, po raz 11. odbędzie się w Polskim Biegunie Ciepła i stolicy Polskiej Chemii – Tarnowie. We współpracy z Instytutem Studiów Wschodnich, to właśnie w naszym mieście spotykają się przedstawiciele biznesu i polityki, aby prowadzić oraz komentować aktualne trendy i koniunkturę, co ma swoją kontynuację jesienią, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Dotychczasowe edycje pokazały, jak ważne są tarnowskie, doroczne spotkania gospodarcze. Od trzech lat, tarnowskie Forum Inwestycyjne, jako samodzielna impreza, buduje markę Miasta przyjaznego dla biznesu, inwestorów oraz środowiska startupowego.

W tym roku, podczas tego wyjątkowego wydarzenia gospodarczego wręczymy prestiżowe nagrody: „Inwestycja Roku” oraz „Inwestor Roku”, nie zapominając przy tym o przyszłości polskiej gospodarki. Wyróżnimy najlepsze młode firmy, przyznając „Start Up Award” oraz wręczymy nagrodę za innowacyjne rozwiązania technologiczne w konkursie „Robot Show”.

Zapraszam do udziału w kolejnej odsłonie Forum Inwestycyjnego w Tarnowie, podczas którego Państwa obecność będzie niezwykle ważnym głosem w publicznej debacie na temat kierunków rozwoju polskiej gospodarki i wyzwań, jakie dzisiaj stoją przed całą Europą.

 

Prezydent Tarnowa

Roman Ciepiela

11. FORUM INWESTYCYJNE W TARNOWIE

16-17 kwietnia 2018 r.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
Centrum Nowoczesnych Technologii
ul. Mickiewicza 8

REJESTRACJA NA FORUM

• 2 dni debat i spotkań
• 20 bloków tematycznych: panele dyskusyjne, wykłady, prezentacje, raporty
• Ceremonia wręczenia nagród INWESTORA i INWESTYCJI ROKU
• Konkurs STARTUP AWARD (pula nagród 100.000 zł)
• Konkurs ROBOT SHOW! (strefa robotów i dronów)
• Wieczorne wydarzenie networkingowe (bankiet z oprawą muzyczną)

 

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Forum to także Startup Stage. To miejsce, gdzie osoby, które tworzą lub chcą stworzyć swój biznes w oparciu o innowacyjne podejście, pogłębią swoją wiedzę, poznają praktyczne narzędzia oraz znajdą inspiracje do działania.

To również konkurs STARTUP AWARD, który już na stałe wpisał się w agendę Forum. W tym roku również zapraszamy do udziału w nim przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii.

Konkurs ROBOT SHOW – Zbuduj swojego robota! – to kolejna propozycja dla młodych talentów. Celem konkursu jest chęć promowania zamiłowania do nowych technologii i robotyki. W tym konkursie liczy się kreatywność, oryginalność i fantazja twórców.

 

ZOBACZ RELACJĘ Z 10. FORUM INWESTYCYJNEGO

Przydatne informacje / Useful information

• Do pobrania / Download:

Identyfikator na samochód / Car ID

 

Źródło: http://www.tarnow.pl/Biznes/Forum-Inwestycyjne/11.-Forum-Inwestycyjne